Over Ons

Our Story

Van concept tot realisatie zijn de kernwaarden van New Edition: Wij geven om de kleinste details en wij nemen net die extra stap meer.

New Edition is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie, marketing en verkoop van gelicenseerde en custom made producten en concepten. Specifiek op het gebied van wonen, waarbij je kunt denken aan serviezen,
keuken-, tafel-, woontextiel en -accessoires.

Vanaf de start maakt het Nederlandse designlabel Pip Studio onderdeel uit van de merkenportfolio van New Edition. De artikelen van Pip Studio zijn inmiddels in meer dan 40 landen verkrijgbaar waardoor New Edition een internationaal opererende organisatie op het gebied van woon- & lifestyleartikelen is. Met ingang van 1 januari 2020 is New Edition ook de nieuwe licentiepartner voor de home- & beachwear collectie van Pip Studio.

Naast het merk Pip Studio heeft New Edition ook het merk vtwonen in haar merkenportfolio.

New Edition kan jou een brede service aanbieden: van het creëren van één innovatief artikel tot een complete lifestyle. Of het nu gaat om gelicenseerde, no-label of custom made producten, wij zijn graag jouw partner!

We Care!

Showroom

Alle collecties staan gepresenteerd in onze showroom in Haarlem. Als je ons wilt bezoeken, neem dan contact op met onze verkoopafdeling +31 (0) 23 800 99 00 of info@neweditionhome.nl voor het plannen van een afspraak.

Kantoor

Team

Wouter Wigbers

Eigenaar / Creatief Directeur

wouter@newedition.nl

T +31 (0)23 8009900

Niels Seuren

Eigenaar / Algemeen Directeur

niels@newedition.nl

T +31 (0)23 8009900

Bert Kaldenbach

Senior Sales Support

bert@newedition.nl

T +31 (0)23 8009906

Oscar Beers

Inkoop & Logistiek Manager

oscar@newedition.nl

T +31 (0)23 8009909

Michael Schwarze

Verkoop Directeur Duitsland & Oostenrijk

michael@newedition.nl

T +49 (0)170 8118675

Jurgen Pelsmaeker

Senior Sales Manager

jurgen@newedition.nl

M +31 (0)6 11755243

Marion Postma

Accountmanager Nederland

marion@newedition.nl

M +31 (0)6 21449234

Myra Kaldenbach

Sales Support

myra@newedition.nl

T +31 (0)23 8009907

Mariska van Doorn

Senior Sales Support

mariska@newedition.nl

T +31 (0)23 8009904

Kelly Bijl

Sales Support

kelly@newedition.nl

T +31 (0)23 8009900

Leo Saladino

Sales Support

leo@newedition.nl

T +31 (0)23 8009914

Lisette Vooges

Sales Support

lisette@newedition.nl

T +31 (0)23 8009910

Jolijn ter Hofstede

Product Manager

jolijn@newedition.nl

T +31 (0)23 8009911

Marieke van Roode

Marketing Support

marieke@newedition.nl

T +31 (0)23 8009918