Over Ons

Our Story

Van concept tot realisatie zijn de kernwaarden van New Edition: Wij geven om de kleinste details en wij nemen net die extra stap meer.

New Edition is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie, marketing en verkoop van gelicenseerde en custom made producten en concepten. Specifiek op het gebied van wonen, waarbij je kunt denken aan serviezen,
keuken-, tafel-, woontextiel en -accessoires.

Vanaf de start maakt het Nederlandse designlabel Pip Studio onderdeel uit van de merkenportfolio van New Edition. De artikelen van Pip Studio zijn inmiddels in meer dan 40 landen verkrijgbaar waardoor New Edition een internationaal opererende organisatie op het gebied van woon- & lifestyleartikelen is. Met ingang van 1 januari 2020 is New Edition ook de nieuwe licentiepartner voor de home- & beachwear collectie van Pip Studio.

Naast het merk Pip Studio heeft New Edition ook het merk vtwonen in haar merkenportfolio.

New Edition kan jou een brede service aanbieden: van het creëren van één innovatief artikel tot een complete lifestyle. Of het nu gaat om gelicenseerde, no-label of custom made producten, wij zijn graag jouw partner!

We Care!

Team

Wouter Wigbers

Eigenaar / Creatief Directeur

wouter@newedition.nl

T +31 (0)23 8009900

Niels Seuren

Eigenaar / Algemeen Directeur

niels@newedition.nl

T +31 (0)23 8009900

Puck




Bert Kaldenbach

Merchandise Manager

bert@newedition.nl

T +31 (0)23 8009906

Oscar Beers

Inkoop & Logistiek Manager

oscar@newedition.nl

T +31 (0)23 8009909

Marieke van Roode

Marketing Support

marieke@newedition.nl

T +31 (0)23 8009918

Jolijn ter Hofstede

Product Manager

jolijn@newedition.nl

T +31 (0)23 8009911

Lisette Vooges

Product Development Support

lisette@newedition.nl

T +31 (0)23 8009910

Jurgen Pelsmaeker

Senior Sales Manager

jurgen@newedition.nl

M +31 (0)6 11755243

Maarten Vrasdonk

E-Commerce Manager

maarten@newedition.nl

T +31 (0)6 14287155

Mariska van Doorn

Sales Support Manager

mariska@newedition.nl

T +31 (0)23 8009904

Myra Kaldenbach

Sales Support

myra@newedition.nl

T +31 (0)23 8009907

Kelly Bijl

Sales Support

kelly@newedition.nl

T +31 (0)23 8009900

Leo Saladino

Sales Support

leo@newedition.nl

T +31 (0)23 8009914

Michael Schwarze

Verkoop Directeur Duitsland & Oostenrijk

michael@newedition.nl

T +49 (0)170 8118675

Dominik Dreßelt

Sales Support Duitsland

dominik@newedition.nl

T +49 (0)5601 9297573